Teknisk Ukeblad Media
Annonseinformasjon

HVORdan VIL DU ANNONSERE?

Nyttige epostadresser:

adops@tu.no Digitalt: Bannerannonser og stillingsannonser   //   jobb@tu.no –  Print: Profil og stillingsannonser 

desken@tu.noRedaktør, nyhetssjefer, desk og grafikk   //   faktura@tu.no – Alle fakturaer skal sendes hit

 

 

Kontakt oss:

Eirik Solheim
Eirik Solheim
Salgsdirektør
908 24 140
eirik.solheim@tu.no
Rune Johansson
Rune Johansson
Salgssjef B2B
982 16 683
rune.johansson@tu.no
Esten Placht
Salgssjef B2C
932 79 401
esten.placht@tu.no
Claes Halvorsen
Claes Halvorsen
Salgssjef, nye inntekter
997 44 702
claes@tek.no
Beate Johnsen
Beate Johnsen
KAM, papir
906 77 282
beate.johnsen@tu.no
Jan-Øyvind Kristiansen
Jan-Øyvind Kristiansen
KAM, B2B
402 13 711
jok@tu.no
Henrik Østby
Henrik Østby
KAM, B2C
958 64 084
henrik@tek.no
Jan Inge B. Stakvik
Jan Inge B. Stakvik
KAM, B2C
916 31 570
jan.stakvik@tu.no
Julie Hansson
Julie Hansson
KAM, B2C
920 24 366
julie.hansson@tu.no
Fredrik Bjerknes
Fredrik Bjerknes
KAM, stilling
900 57 527
fredrik.bjerknes@tu.no
Arne Wangberg
KAM, stilling
901 58 199
arne.wangberg@tu.no
Andrè Lundby Nossen
KAM, stillig
952 74 761
andre.nossen@tu.no
Bjørn Stockman
Bjørn Stockman
Prosjektleder, Event
915 96 266
bs@tu.no 
Kjersti Magnussen
Kjersti Magnussen
Ad Operations Manager
991 07 387
kjersti.magnussen@tu.no
Anniken Hasselberg
Markedskoordinator
928 67 018
anniken.hasselberg@tu.no 
Terje Edvardsen
Konferanse og
annonsesjef
917 36 393
terje.edvardsen@tu.no
Lizette Lindmark
Event manager
462 37 279
lizette@tek.no
Ingela Schöldtz
Prosjektleder, Event
976 84 822
ingela@tek.no 
Randi Wik Stav
KAM, Automatisering
920 36 496
randi.stav@
automatisering.org
Steinar Alvestad
KAM, Våre Veger
913 10 360
steinar.alvestad@
vareveger.no