Teknisk Ukeblad Media
Annonseinformasjon

HVORDAN VIL DU ANNONSERE?

Nyttige epostadresser:

adops@tu.no Digitalt: Bannerannonser og stillingsannonser   //   a@tu.no –  Print: Profil og stillingsannonser 

desken@tu.noRedaktør, nyhetssjefer, desk og grafikk   //   faktura@tu.no – Alle fakturaer skal sendes hit

Ønsker du å gi tilgang til TU/digi Ekstra til dine ansatte? Les mer om våre løsninger her.

 

 

Kontakt oss:

Eirik Solheim
Salgsdirektør
908 24 140
eirik.solheim@tu.no
Rune Johansson
Salgsdirektør, Delta V
982 16 683
rune.johansson@tu.no
André Stømner
KAM, B2B
908 78 787
andre.stomner@tu.no
Jan-Øyvind Kristiansen
Strategisk KAM, B2B
402 13 711
jok@tu.no
Jørund Hjetland
Strategisk KAM, B2B
900 47 750
jorund.hjetland@tumedia.no
Steinar Alvestad
KAM, Våre Veger/ Veier24
913 10 360
steinar@tu.no
Arne Wangberg
KAM, stilling
901 58 199
arne.wangberg@tu.no
Andrè Lundby Nossen
Salgsleder, stillig
952 74 761
andre.nossen@tu.no
Anders Hollevik Olsen
KAM, stilling
915 16 143
anders.olsen@tumedia.no
Jonathan Sørholt Janssen
Account Manager
Hanne Olstad
(i permisjon)
918 77 984
hanne@tu.no
Bjørn Stockman
Prosjektleder, Event
915 96 266
bs@tu.no
Terje Edvardsen
Konferanse og
annonsesjef
917 36 393
terje.edvardsen@tu.no
Kjersti Magnussen
Ad Operations Manager
991 07 387
kjersti@tu.no
Hanna Salahovic
Produktansvarlig TU Jobb
416 34 155
hanna.salahovic@tumedia.no